Sznurek na szyi.


Dzisiaj trochę inny wpis, chociaż nie martwcie się- długi nie będzie. W końcu nie samą wyprawką żyje człowiek, mimo że też będzie trochę o dzieciach.


Kiedy rok temu pisałam o naszym 5-cio letnim bilansie to nigdy w życiu nie spodziewałam się że ten rok, to 365 dni będzie takie burzliwe, jednocześnie pełne nadziei i rozczarowań, tak nieprzewidywalne jak chyba tylko pogoda w kwietniu. Z pewnością nie spodziewałam się że za rok będziemy już na samej końcówce oczekiwania na syna! Czyli można powiedzieć że lista wspólnych celów, marzeń i „to do” mimo wszystko systematycznie nam się skraca;) I chociaż wiadomo, że przez te 6 lat ( a właściwie to prawie 7) nie zawsze było kolorowo, to chyba najcudowniejsze jest w tym wszystkim to że dalej jesteśmy razem, umiemy na siebie patrzeć i nawet jesteśmy o siebie nieco zazdrośni- oj czuje że teraz będę tym szantażowana ;) Ale wspaniale jest budzić się rano i mieć świadomość, że chociaż jedna dziedzina twojego życia jest stała i niezmienna, bo przy dzisiejszym tempie rozwoju i zmian jakie nas czekają każdego dnia to nie można być już niczego pewnym. Myśle że najbardziej dumni możemy być z naszego mini przedszkola, które niedługo się powiększy. Wiadomo, że dzieci nadają barw naszemu życiu, to (póki co) one potrafią nawet w najgorszym momencie rozgonić burzowe chmury nad naszymi głowami i nie umiem się doczekać jak będziemy funkcjonować już za parę chwil z całkiem inną osobowością, naszym rodzynkiem. Chociaż dacie wiarę że ciągle w to nie wierzymy? Ciągle mamy wrażenie, że ktoś zrobił sobie z nas żarty, więc tym bardziej nie możemy się doczekać porodu i stuprocentowego potwierdzenia. Ale póki co świętujemy w naszym ulubionym, własnym gronie- chociaż wiemy, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej!

Także Kochanie z okazji naszej 6 rocznicy ślubu życzę Ci jeszcze troszkę cierpliwości, bo coś ostatnio Ci szwankuje; więcej miłości do okazywania jej Twoim najlepszym babeczkom i żeby ten sznurek, który sobie zarzuciłeś na szyję lata temu luzował swój uścisk, a nie go pogłębiał- a na najcenniejszy prezent tego roku jeszcze musisz troszkę poczekać!Brak komentarzy