Bianca zwana Bibi

Nasz średniaczek ma już 3 latka! Dokładnie 3 lata temu, leżąc po operacji i patrząc na jej anielską buzię wiedziałam, że da mi najbardziej popalić. 

Już od 20-go tygodnia ciąży konsekwentnie trzyma się tego, żeby udowodnić mi jak mało jeszcze wiem o byciu mamą. Jej charyzma i temperament powodują, że w sekundę jest w stanie podnieść mi ciśnienie do najwyższych jednostek skali, ale równie szybko potrafi mnie rozbroić. Jest doskonałym połączeniem najtrudniejszych cech matki Zołzy i Taty Robaka. Ciężko jest z nią dyskutować i wymagać czegokolwiek, kiedy tak dokładnie widać w jej zachowaniu swoje własne odbicie. W dodatku jest najbardziej przytulaśnym przytulaskiem jakiego znam, więc jest jeszcze trudniej być konsekwentnym rodzicem. A ona to wykorzystuje w lot. Ale pracujemy nad tym!

Bianeczko! Życzymy Ci wszyscy wszystkiego najpiękniejszego! Konsekwencji w spełnianiu marzeń, siły w dążeniu do celu. By ten Twój anielski uśmiech nigdy nie schodził Ci w twarzy, a słońce świeciło na niebie jak w dniu, w którym się urodziłaś. Bądź zawsze naszym promyczkiem rozjaśniającym każdy ponury dzień, jak do tej pory.

t-shirt- Levi's, spodnie- Zara(old), nerka- Zara, trampki- Converse, okulary- Fendi, kolczyki- MK
Bibi: t-shirt- H&M, spodnie- Knot So Bad(Tk Maxx) , buty- Adidas


Brak komentarzy