All I want for Christmas is...- pomysły na prezenty dla kobiet

Skoro wielkimi krokami zbliża się ten najbardziej magiczny czas w roku, a coca-cola już sprzedaje butelki z mikołajem to najwyższy czas na post z pomysłami na prezenty! Tym razem będą pomysły dla czterech grup: kobiet, mężczyzn, dzieci i nastolatków. A jako, że po czerech latach nauczyłam się bywać egoistką i czasami wracam z zakupów bez żadnej rzeczy dla dzieci (no przecież lizaki się nie liczą) to wyjątkowo zaczynam od listy prezentów dla kobiet. I to wcale nie dlatego, że faceci potrzebują najwięcej czasu na wybór prezentu... chociaż...


Teoretycznie każdy z nas nie powinien mieć problemu z wyborem prezentu dla kogoś kogo znamy. Bo każdy z nas ma jakieś pasje, zainteresowania. Jeśli uważnie słuchamy drugich to praktycznie od razu powinniśmy wiedzieć co komu sprawi największą radość! Teoretycznie. Dla jednych idealna będzie książka a dla innych gra towarzyska. Kobiety patrzą by prezenty były piękne a nie tylko funkcjonalne. Bo nie ma to jak dostać komplet sztućców... No chyba, że będą to TE sztućce, z cudownej masy perłowej do których wzdychamy i ciągle powtarzamy, że kiedyś je sobie kupimy. Dla mnie najpiękniejszym prezentem w tym roku byłoby usłyszeć "mama" od najmłodszej ale pracujemy nad tym zawzięcie. Jednak jeśli musimy obdarować kogoś kto "ma wszystko", albo najzwyczajniej w świecie ta osoba nie ma konkretnego fioła na jakimś punkcie to czasami lepiej pójść w bezpieczne prezenty. Czyli coś co jest ładne ale niekoniecznie pokochamy to od pierwszego wejrzenia i będzie idealnie trafione w nasz gust.

1.Perfumy - pod warunkiem że DOKŁADNIE znamy gust obdarowanej lub wiemy jakie perfumy są na jej wishliście

2. Kosmetyki - najbardziej „wyjściowe” spośród kosmetyków są chyba wszelkiego rodzaju paletki, raczej nie polecam w tym miejscu zakupić wybrance podkładu albo korektora pod oczy- bo wymowa tego prezentu będzie identyczna jak byśmy podarowali pastę do zębów albo mydło :)


3. Biżuteria- kolczyki, łańcuszki, bransoletki, a nawet zegarki- wybór jest ogromny i dla każdego znajdzie się coś doskonałego. 

4. Paski - od pewnego czasu ten dodatek znowu króluje w każdym sezonie. Zmienia się jedynie jego forma dlatego najbezpieczniej będzie się trzymać klasyki, która przetrwa ponad jedno-sezonowymi trendami.

5. Portfele, etui na karty - kolejny klasyk zawsze będący w cenie, bo trzeba gdzieś trzymać te zarobione miliony. Wzorów, modeli i kolorów jest od groma także można doszukać się czegoś nawet dla najbardziej wybrednej elegantki.
1. MCM, 2. Ted Baker

6 Torebki - coś czego w szafie zawsze jest za mało! Chyba nie znam kobiety, która obraziłaby się gdyby w prezencie otrzymała nową torebkę.

7. Dla fashionistek, albo tych, które wiecznie narzekają na zimę- czapki, szale, kominy lub rękawiczki

8. A teraz gratka dla nałogowych "remontowiczek", designerek albo niedoszłych architektek. Bądź po prostu dla tych które kochają swoje mieszkania. Dobrym pomysłem będzie też wywołanie w wielkim formacie ulubionego zdjęcia!

9. Coś dla miłośniczek kawy, herbaty lub pięknych kubków po prostu. Potwierdzone info - z ładnego kubka kawa lepiej smakuje :)

10. Kolejny prezent dla domatorów i fanów trendu hygge- stylowy i ciepły koc, idealny do każdego mieszkania, bo wszędzie znajdzie zastosowanie.

11. Kapcie- dla wszystkich zmarzluchów to idealny prezent gwiazdkowy. Mogą być śmieszne, mogą być klasyczne lub eleganckie- ważne żeby były cieplutkie!
1.Ugg, 2. Asos 

Brak komentarzy