30!

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek - z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części.Jedna część trafia do kobiety, a druga do mężczyzny. Sens życia polega na odnalezieniu tej drugiej połowy. Połowy swojej własnej duszy... Niewielu kiedykolwiek się to uda.

Jestem niesamowicie szczęśliwa, że się spotkaliśmy. W jednej chwili, odbijając się w Twoim spojrzeniu, moja dusza powiedziała: "W końcu! Znalazłam swoją brakującą połowę." Kiedy to się zdarzyło wiedziałam, że znalazłam swoją cześć duszy. Od tej chwili jestem spokojna. Kiedy odnaleźliśmy siebie, nasze serca rozpoczęły piękny taniec, który będzie trwać, aż po wieczność. Jestem naprawdę szczęśliwa, bo tego dnia moje serce uznało Twoje jako część swojego!

Dziękuje, że zabrałeś mnie w tą drogę ze sobą. Dziękuję, że masz takie same marzenia - patrzysz na przyszłość jak ja. Swoimi oczami, przypominasz mi o najprawdziwszym szczęściu w życiu. Jestem wdzięczna, że mam Ciebie. Spędzę wieczność kochając Cię, dbając o Ciebie, szanując, pokazując, na co dzień, że jesteś dla mnie jak gwiazdka z nieba. Przykro mi, że to zajęło mi to długo, aby Cie znaleźć.

Z okazji urodzin mój niesamowity mężu, bratnia duszo i najlepszy przyjacielu życzę Ci wszystkiego najpiękniejszego! Kocham Cię! Brak komentarzy