Test - Mademoiselle Janod

Kiedy nieco ponad 5 lat temu dowiedziałam się tym że w moim brzuchu grasuje mała panienka, to oczami wyobraźni widziałam te tuziny lalek, misiów i innych dziewczyńskich zabawek. Życie jednak pokazało inaczej, bo dziewczyny zdecydowanie bardziej wolały klocki i wszytko co ma kółka. Dopiero teraz zaczęliśmy etap zabawy w dom i do gry weszła kuchnia, wózki, misie, lalki w niezliczonej ilości i ich akcesoria.

Jedną z ulubionych zabawek Zoi (zaraz obok samochodzików z Duplo) i jednocześnie jej prezentów na roczek był wózek dla lalki, który także może być pchaczem. Doskonale wspiera dziecko w stawianiu pierwszych kroków, bo wysokość rączki chodzika jest idealna dla około rocznego dziecka. Kółka wykończone są gumą, co zapewnia stabilność zabawki, ułatwia jazdę na zewnątrz oraz nie rysuje podłogi w domu. A wierzcie mi razem z Zoja pokonuje każdego dnia kilometry... Wózek jest dzielem francuskiej marki Janod. To nasze pierwsze bezpośrednie spotkanie z tą marka jednak z tego co słyszałam to wyróżniają ja niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Ich zabawki rozwijają zmysły dziecka, wspomagają rozwój dzięki mnogości funkcji, zapewniają mu kontakt z estetycznymi materiałami i designem. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! 
Wózeczek jest niezastąpiony podczas pierwszych spacerów. Przeznaczony dla dzieci już od 18-go miesiąca życia, dzięki czemu może służyć jako pierwszy pchacz - świetnie pionuje dziecko podczas wyjść.
Wózek Mademoisell zachwyci każdą małą misiową mamusię! W zestawie znajduje się także mięciutka kołderka dla lalki. Fantastyczną opcją jest też to że nóżki stabilizujące, które są niezbędne przy stawianiu pierwszych kroków przy pomocy pchacza można w późniejszym czasie odczepić
Plusy
+ wymiary: 48 x 32 x 47 cm, wysokość od podłogi do rączki wózka ok. 45,7 cm
+ dobre materiały
+ gumowe koła
+ przeznaczony jako wózek/pchacz
+ w zestawie kołderkaBrak komentarzy