05/2018 - InstaMix

Witajcie Robaczki! Za mną już najbardziej pracowity miesiąc. Tak sobie teraz siedzę i myślę, że mimo iż obie moje dziewczyny miały termin porodu na czerwiec, to jednak były na tyle cwane żeby się urodzić pod koniec maja i tym samym, po kilku dniach od urodzin świętować Dzień Dziecka! 

Maj oczywiście upłynął nam na przygotowaniach do urodzin dziewczynek, a między tym świętowaliśmy dzień ojca i dzień matki. Końcówka miesiąca była nieco problematyczna i trzymająca w napięciu, szczególnie tydzień przed urodzinami, kiedy zachorowała Zoja. Jednak kilka ostatnich dni było naprawdę wspaniałych, z cudownymi wiadomościami. Za to początek czerwca przywitał nas burzami i nieprzyjemną pogodą. Dlatego zamiast zaplanowanego na dzisiaj fajnego wyjścia z dziewczynkami chyba jednak będziemy musieli kupić im tradycyjny prezent, bo nie chcę ryzykować kolejnej choroby.

A wszystkim Dzieciom, tym małym i dużym życzymy po radości z życia iście dziecięcej. Nieschodzących uśmiechów z twarzy, pogody ducha, spełniających się marzeń i prawdziwych przyjaciół wokół siebie!
Oczywiście musi mi wybaczyć, że najmocniej życzę tego moim córeczkom- wszystkim!

Pielęgnujmy w sobie serce dziecka i kochajmy je całym sobą!

 

Brak komentarzy