New in - Desert Dusk

W tym roku Walentynki mieliśmy z poślizgiem ale przyznaję, że warto było czekać. Jestem absolutnie zakochana w swojej niespodziance mimo, że pierwotnie miał być to dres ;D


Myślę, że chyba padłabym ze śmiechu gdybym otworzyła prezent. Mimo, iż tak naprawdę ciągle narzekam, że nie mam dresowych spodni. Jak to się dzieje, że faceci kodują tylko takie bzdury, a te poważne rozmowy jednym uchem wpadają, a drugim wypadają?
Do sedna. Moj Walenty zjawił się z maleńkim zawiniątkiem o bogatej (kolorystycznie) zawartości. Mowa o cudownej paletce cieni do powiek - Huda Beauty Desert Dusk. Opakowanie jest absolutnie przepiękne - oczy Hudy są hipnotyzujące! Całość jest trwała, solidna i praktyczna, miedzy innymi dzięki wbudowanemu konkretnej wielkości lusterku - to mi zawsze przeszkadza w Naked3. Ale prawdę powiedziawszy jak zobaczyłam na żywo te kolory to ze smutkiem stwierdziłam, że chyba ta paletka pójdzie do ramki tylko po to by cieszyć moje oko. No bo przepraszam bardzo- żarówiasty pomarańcz, czerwień, intensywny fiolet?! Fiolet?! Czy komukolwiek ten kolor na powiece w ogóle służy? I do tego brokat "cosmo" jednak tu już byłam przygotowana, że z nim będzie kilka problemów. Ale kiedy zrobiłam pierwsze podejście, po uprzednim pozachwycaniu się nią to po prostu popadłam w bezgraniczny zachwyt. Kolory nie są aż tak mocno napigmentowane by uzyskać pełne krycie już na pierwszej warstwie (przy większości cieni jest to osiągalne przy drugiej). Dzięki temu można zrobić tą paletką z łatwością zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż. Kolory przywodzą mi na myśl ukochaną Alladyna- księżniczkę Jasminę oraz piękne arabskie tancerki brzucha. Cudowne ciepłe barwy i niesamowite duo-chromy, które dają w każdym świetle inny efekt!  Po prostu bajka! Po kilku makijażach wykonanym tymi cieniami mam ogromna ochotę na jej starsza siostrę! A powoli zbliża się dzień kobiet... także myślę, że dres może jeszcze trochę poczekać ;)

Kolorów znajdujących się w Desert Dusk jest 18:
8 matowych cieni- Desert Sand, Musk,  Eden, Amber, Oud, Amethyst, Saffron, Blazing
- 6 metalicznych perłowych cieni- Blood Moon, Nefertiti, Royal, Cashmere, Angelic, Turkish Delight
- 3 cienie (topery) duo-chrome- Celestial, Twilight, Retrograde
- 1 prasowany brokat- Cosmo


Brak komentarzy