All I want for Christmas is...- pomysły na prezenty dla mężczyzn

Kolejna porcja pomysłów na prezent. Tym razem dla tej silniejszej płci. Myślę, że z prezentami dla naszych mężów, braci, ojców i dziadków chyba zawsze jest najwięcej problemów. Gdy zapytasz się kogokolwiek płci brzydkiej co chce znaleźć pod choinką to w 95% usłyszysz "nic, wszystko mam". Dodatkowo faceci w większości, dużo bardziej zwracają uwagę na funkcjonalność prezentu niż jego wygląd. I tutaj wyraźnie widać, że jesteśmy z dwóch różnych planet.

1. Dla fana sportu- to chyba najbardziej oczywista kategoria, bo teoretycznie w każdym mniejszym i większym chłopcu siedzi mały piłkarz lub inny narciarz. Zazdroszczę posiadaczkom tego "typu" facetów, bo wystarczy nowa koszulka do kompletu i macie problem z głowy :)

2. Dla miłośników elegancji i klasyki, chociaż tak naprawdę każdemu mężczyźnie przyda się choć jeden krawat w szafie.

3. Do krawata lub muchy przyda się też odpowiednio dobrany pasek(a później buty pod kolor). Podobnie jak w przypadku kobiet skórzana galanteria zawsze pozostanie dobrym i bezpiecznym wyborem.

4. Zostając w temacie skóry- kolejną kategorią są portfele, które sprawdzą się u każdego mężczyzny. Mamy do wyboru modele bardziej sportowe lub eleganckie, a jeśli Wasi mężczyźni nie lubią nosić przy sobie gotówki to są także etui na karty, więc nie ma wymówek.

5. Aktówki, torby na laptopa to rzeczy, które nie przydadzą się każdemu ale jeśli mamy w domu eleganta albo kogoś kto nagminnie porusza się z laptopem to ucieszy go taki prezent.

6. Dla zmarzlucha ale też dla tego na którego zdrowiu zależy nam najbardziej np. dlatego że nie chcemy wysłuchiwać przez całą zimę jak codziennie odchodzi na tamten świat :) - czapki, szaliki, rękawiczki

7. Zegarek - szczęśliwi czasu nie liczą no chyba, że mają fantastyczne zegarki. Klasyka prezentów sama w sobie.

8. Perfumy, nie ma co się rozpisywać nad gustami mężczyzn, bo i tak powszechnie wiadomo że to kobieta pod swój nos wybiera swojemu facetowi perfumy.

9. I na koniec coś dla gadżeciarzy! Nie będę rozbijać tego na różne podkategorie, bo i tak wiadomo o co chodzi. Niestety ta kategoria jest najbardziej "cenna" ale to właśnie ten typ prezentów większość facetów najbardziej lubi. Co nie Tato Robaku? :)Brak komentarzy