Potrójny Dzień Taty

Witajcie Kochani! Oczywiście wyszło dokładnie tak jak się spodziewałam... Matka nie załapała się potrójnie ani na polski, ani na niemiecki Dzień Matki. Za to Tata już załapał się już w pełnej obsadzie na polski Dzień Taty... Ale o tym, że szczęściarz to jego drugie imię wiem już od dawna. Jak źle by nie było to zawsze jakoś uda mu się z wszystkiego wybrnąć i wylądować na "czterech łapach”.

No i popatrzcie na mnie - komu innemu mogła przytrafić się taka idealna żona :D Hahaha no dobra w tej jednej kwestii chyba wybitnie szczęście Go opuściło ale cóż gdzieś musi być zachowana równowaga :) No ale do meritum!

Kochanie ponieważ nasze dziewczynki są jeszcze ciut za małe żeby zrozumieć pewne rzeczy- chociaż te starsze już od rana szykują Ci wspaniały tort z klocków Lego- więc to na mnie spoczywa przypominanie i tłumaczenie im sensu tego święta. Także w imieniu Twoich Córeczek dziękuję Ci że jesteś i każdego dnia pokazujesz im jak powinien wyglądać prawdziwy dom. Że darzysz je bezwarunkową miłością i dajesz poczucie bezpieczeństwa. Że patrząc na to jak je traktujesz uczą się jak powinny być w przyszłości traktowane przez swoich wybranków. Że wspierasz je i ich poczucie własnej wartości. Za to, że poświęcasz im swój cały wolny czas i organizujesz najfajniejsze zabawy. I w końcu za to, że jesteś najlepszym Tatą na świecie! I jedynym facetem z którym zdecydowałam się mieć dzieci :)


6 komentarzy

 1. litosci czytam wszystkie te twoje posty wyssane z palca ,ale teraz to juz przegielac haha czekam chodz na jeden post w ktorym bedzie chodz 10 procent prawdy Ps.Dzieki Bogu marzenia nie kosztuja bo ty bys sie do konca zycia nie wyplacila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och jakie to dorosłe hejtować i sie nie podpisać.... No cóż wszyscy znamy Twoją szczerość i prawdomówność... tak, tak niech dalej broni mamusia bo przecież masz 5 lat i zero własnego zdania!

   Usuń
  2. Radziłabym Ci kochana dorosnąć i po 1. Najpierw popatrzeć na siebie! Zazdrość zżera, co? Faktycznie, Klaudia ma rację, nie powinnaś się posługiwać swoją mamusią do hejtowania koleżanek ;)

   Usuń
 2. Cudownie widać jak jesteście szczęśliwa rodzinka ! ☺ Uwielbiam was oglądać! ☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie rozumiem zupełnie takich osób co zazdrość zżera je od środka! 🙂 że ktoś ma lepiej ? Że stać kogoś na wszystko ? Ludzie ! Po cholere? Co to w ogóle ma znaczyć? Polak Polakowi oczy wybije?! Nie rozumiem takich msciwych osób! 🙂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obie wiemy o co chodzi... Że w końcu wydało się coś co nie miało... Ale jak mnie uczyła mama "kłamstwo ma krótkie nogi". I na szczęście to nie nas obgaduje pół miasta... Ale jak ktoś lubi to co poradzimy. Ja wracam do swojego życia, które nie jest idealne ale takie jakie sama sobie wybrałam i robię wszystko żeby było jak najlepsze. A jak ktoś ma swoje nudne to musi na bieżąco obserwować i komentować tych co mają ciekawsze :) Wiesz jak jest :)

   Usuń