Happy New Year!

Witajcie Kochani w 2016! Życzymy Wam wszystkiego dobrego i by ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego! U nas akumulatory naładowane do działania, zapominamy o tym co było złe w starym roku i z pozytywnym nastawieniem wkraczamy w nowy. W tym roku będzie u nas mnóstwo zmian!


Mam tylko cichą nadzieje, że z Robertowego horoskopu nic się nie spełni i liczba członków rodziny pozostanie ta sama ;) Zmianie ulegnie jednak na pewno nasze lokum (hurra!). Jednak wszystkie sprawy notarialne ciągną się jak sanki po betonie, więc liczę że zdążymy przed roczkiem Bibi. A poza tym to same straty - przewiduje stratę kilogramów, bo bierzemy się z Robertem za aktywniejszy tryb życia. Stratę telefonu już zaliczyłam wczoraj, wiec przepraszam za mniejszą aktywność na instagramie i snapchacie ;( Postaram się jak najszybciej odzyskać kontakt ze światem ale wiadomo- pewnych spraw się nie przeskoczy. Tymczasem zostawiam Was z naszą mini sesją świąteczno- noworoczną. A ja zmykam do spędzania ostatniego wolnego weekendu z moimi Robaczkami!

P.S Bibi dzisiaj sama usiadła! Budzimy się rano, a ona sobie siedzi w łóżeczku - nie wiem jak to zrobiła, ale duma jest ;)

Ściskamy!


Brak komentarzy